Gizlilik Politikası

Sayın Müşterimiz,

EN. Çözüm İletişim Bilgisayar’da kişisel bilgileriniz hem online, hem offline olarak koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken verdiğiniz bilgiler SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde saklanmamaktadır. Müşterilerimizin bilgileri üçüncü şahısların müdahalesinden özenle korunmaktadır.

EN. Çözüm İletişim Bilgisayar Ltd.Şti' ye ait internet sitesinden yaptığınız alışverişlerinize ait bilgileriniz kesinlikle başka kurum veya kuruluşlarla paylaşılmaz.

Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler. Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz,3D Secure sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz EN. Çözüm İletişim Bilgisayar Ltd. Şti. tarafından saklanmaz veya kaydedilmez. Sistemimize kayıt esnasında doldurulması zorunlu olan alanlar,  mağazamızdan yapacağınız alışverişlerinizde size daha iyi hizmet verebilmek için tutulmaktadır. Diğer alanları doldurmadan da sistemimize kayıt olabilirsiniz.

EN. Çözüm İletişim Bilgisayar Ltd. Şti.  müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine kampanyalar ile ilgili eposta gönderebilir, bu epostaları almak istemiyorsanız eposta içerisindeki üyelikten ayrıl linkine tıklayarak eposta listesinden çıkabilirsiniz.

Adres: Korkutreis Mah. Yeşilırmak Cad. No:7/18 Çankaya Ankara Tel : 0 312 232 61 53 Fax : 0 312 230 39 71