Hakkımızda

Bilişim sektöründe hizmet vermekte olan mağazamızda, bilgisayarlar, dizüstüler ve her türlü sarf malzemelerinin toptan ve perakande satışını yapmaktayız.

DVD ve CD ana kalemimiz olup ithalatını da bazı markalar başta olmak üzere gerçekleştirmekteyiz. DVD ve CD olarak markalarımız PRINCO, DIAMOND başta olmak üzere diğer kaliteli markalardır.

Mağazamızda Hp, Lexmark, Canon orjinal sarf malzemeleri, Kingston, Hp, Sandisk, Toshiba, Silva, Lg, Mikrobox, Samsung markalarının Flashcard, hafıza kartı ve disklerin satışını yapmaktayız.

Servis verme konusunda her zaman network yapmakta ve PC’leri en randımanlı şekilde toplamakda ve satış sonrasında ürünlerimizi desteklemekteyiz.

Bizler müşterilerinin memnuniyetine yönelik, show room açarak müşterilerin alacakları ürünü, benzerleriyle karşılaştırarak almasını sağlamaktayız.

En Çözüm iletişim olarak, müşterilerin memnuniyetini sağlamak amacı ile bünyemizde teknik destek departmanı oluşturarak satış sonrası da müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Servisimizde, hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik destek hizmeti verilmektedir. Teknik servis desteğimiz bilgisayarınızda oluşan donanımsal ve yazılımsal sorunların ekibimiz tarafından güvenli bir şekilde tamir ve yenilenmesi işlemlerini kapsamaktadır.

Kurulduğu günden bu yana kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atan ve ulusal çapta kendine yer edinen Çözüm Bilgisayar sektöründeki gelişmeleri takip ederek kalitesini sertifikalarla kanıtlamıştır.

İthalatçısı olduğumuz, güvenilir markaların son kullanıcıya yılların getirdiği deneyim ve uzmanlıkla ulaştırılmasını sağlamaktayız.

MİSYONUMUZ

Dürüst ve kaliteli hizmet odaklı çalışma prensibi, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile en son teknolojileri müşterilerinin kullanımına sunma hedefi ile gündelik hayatı teknolojik gelişmeler ile dahada kolay hale getirmektir.